Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Základní akční leták Leták 1+1 zdarma Technický leták

Přihlášení do e-shopuRegistrace

Spina.cz na Facebooku

O nás

Vítáme Vás na našich stránkách !

Jsme rodinnou firmou , hlavními obory našeho podnikání jsou maloobchodní prodej drogerie, parfumerie, papírnictví a nátěrových hmot. Na trhu působíme již od roku 1992. Naše prodejny najdete v Příbrami a v Dobříši. Našim cílem je, aby jste se u nás vždy setkali s příjemným personálem a dbáme o osobní a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Za dobu působení na trhu jsme si vytvořili početnou skupinu zákazníků, kterou se nám daří neustále rozšiřovat.


  více..

O nás

HISTORIE

Naše firma byla založena v roce 1992 mým otcem, který v obchodě působí již od svého mládí a navázal tak na rodinnou tradici mého dědy, který vlastnil velkoobchod a továrnu na výrobu papírenského zboží v Novém Kníně. V dubnu roku 1992, jsme po odkoupení objektu v Pražské ulici a následné rekonstrukci, při které došlo k rozšíření prodejní plochy, skladovacích prostor a zázemí, otevřeli prodejny papírnictví a barev-laků. Současně jsme již ve vedlejším objektu úspěšně provozovali prodejnu drogerie, která má v Příbrami velikou tradici. Rok 1994 byl důležitým ve vývoji naší firmy, byl zakoupen tónovací stroj na barvy finské firmy Tikkurila. Pro zajímavost - jednalo se o jeden z prvních strojů v republice. V následujících letech jsme pořídily přenosný spektrofotometr, tónovací stroj pro průmyslové barvy a od firmy Primalex stroj na tónování dekorativních barev. V roce 1998 jsme se kapacitních důvodů přestěhovali do nově postaveného kolorovacího centra.

SOUČASNOST

V současnosti provozujeme dvě prodejny drogerie TETA, parfumerie, papírnictví a specializovanou prodejnu barev a laků včetně kolorovacího centra. Najdete nás v Příbrami a v Dobříši. Naše prodejny jsou postupně modernizovány tak, abychom zachovali vysoký standard nabízených služeb. Snažíme se každý den připravit pro naše zákazníky zajímavé a cenově výhodné nabídky, které Vám pravidelně doručujeme do vašich schránek formou letáků ( např. Teta, barevný ráj, atd). Dále pro věrné zákazníky máme Zákaznické kluby jako jsou Teta, Loreál a vlastní slevový program. Mezi naše zákazníky patří také drobní živnostníci, úřady, školy a firmy, kterým nabízíme množstevní slevy a rozvoz zboží na místo určení zdarma. V roce 2009 začali prodávat formou eshopu, tento prodej se po několikaměsíčním provozu jeví velice úspěšný.

BUDOUCNOST

Do budoucna se chceme věnovat moderním formám prodeje jako je eshop, který chceme neustále rozšiřovat a zdokonalovat. Dále je pro nás z hlediska dalšího rozvoje důležitá expanze i do dalších měst nejenom našeho okresu, kde chceme provozovat prodejny drogerie formátu Teta.

S úctou: Martin Špína
Jednatel firmy

Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o. Špína a synové s.r.o.

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz