Home         O nás         E-SHOP         Drogerie         Parfumerie         Papírnictví         Barvy laky
Základní akční leták Leták 1+1 zdarma Technický leták

Přihlášení do e-shopuRegistrace

Spina.cz na Facebooku

O nás

Vítáme Vás na našich stránkách !

Jsme rodinnou firmou , hlavními obory našeho podnikání jsou maloobchodní prodej drogerie, parfumerie, papírnictví a nátěrových hmot. Na trhu působíme již od roku 1992. Naše prodejny najdete v Příbrami a v Dobříši. Našim cílem je, aby jste se u nás vždy setkali s příjemným personálem a dbáme o osobní a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Za dobu působení na trhu jsme si vytvořili početnou skupinu zákazníků, kterou se nám daří neustále rozšiřovat.


  více..

Klubový program L´ORÉAL Paris

Proč se stát členem VIP Klubu Loreal Paris ?
Věrnostní karta, kterou získáte vyplněním registračního formuláře, Vás opravňuje využívat časově omezené klubové akce komunikované v našem eshopu, interiéru nebo výloze prodejen začleněných do programu klubu Loreal Paris. Věrnostní karta Vás rovněž opravňuje využívat slevové kupony nebo poukázky na dárek od Loréal Paris. Tyto kupony (poukázky) budou k dispozici přímo na klubový prodejnách nebo budou zákazníkovi doručeny prostřednictvím direkt mailingu. Při každém nákupu libovolných výrobků Loréal Paris z řady péče o pleť a tělo, dekorativní kosmetiky, vlasové kosmetiky a barev na vlasy v hodnotě nad 300 Kč (v libovolné kombinaci) získáte bod ve formě samolepky do zákaznické karty. Za nasbírání 4 bodů (dárek A) nebo 6 bodů (dárek B) si může vybrat exkluzivní dárek z uvedeného přehledu dárků.

Jak se stát členem VIP klubu Loreal Paris ?

Podmínkou pro získání věrnostní karty Loreal Paris Klubu je registrace v našem eshopu a nákup výrobků Loreal v minimální hodnotě 300Kč. Pokud tyto dvě podmínky splníte, máte možnost pokračovat v registraci karty člena Loreal Paris Klubu. Po úspěšné registraci obdržíte spolu s objednávkou stálou kartu člena VIP Loreal Klubu, hrací kartu a počet bodů na který máte nárok (za každých 300Kč=1bod)

Registrační formulář
Pro registraci musíte být přihlášen jako zákazník e-shopu. Přihlášení naleznete zde
Kde si dárek vyzvednu ?

Nasbírali jste již potřebný počet bodů a z katalogu vybrali dárek?

Navštivte nejbližší klubovou prodejnu Loreal Paris kde Vám ho vydají nebo nám zašlete vyplněnou zákaznickou kartu a sdělte nám, jaký dárek jste si vybral(a) a mi Vám ho obratem zašleme českou poštou (cena 99kč).

Klubový program L´ORÉAL Paris Klubový program L´ORÉAL ParisPrincipy a všeobecné podmínky věrnostního programu Loréal Paris 2011

Členství ve VIP Klubu Loréal Paris

Při nákupu výrobků Loréal Paris nad 300 Kč je zákazníkovi nabídnuto členství ve VIP Klubu Loréal Paris, které opravňuje k čerpání výhod věrnostního programu. Zákazník se stává členem klubu vyplněním registračního formuláře, zároveň s kterým získává permanentní věrnostní kartu s unikátním desetimístným zákaznickým číslem a zákaznickou kartu pro vlepování bodů za uskutečněné nákupy.

Registrační formulář

Vyplněním registračního formuláře vzniká členství zákazníka ve VIP Klubu Loréal Paris. Zákazník získává právo na zasílání informací o novinkách Loréal Paris a aktuálních klubových akcích prostřednictvím elektronického newsletteru. Zákazník svým podpisem potvrzuje, že v registračním formuláři uvedl správné kontaktní údaje. Společnost Loréal Česká republika s. r. o. si vyhrazuje právo odhlásit z věrnostního programu Loréal Paris člena/členku, který do registračního formuláře uvedl nepravdivé nebo nepřesné údaje, hlavně údaje osobní, údaj o telefonním čísle nebo e-mailové adrese. Rovněž neuvedení telefonního čísla nebo e-mailové adresy může být důvodem ke zrušení registrace. Levou část formuláře si ponechá prodejna, pravá část s pravidly a podmínkami věrnostního programu zůstává zákazníkovi.

Věrnostní karta (permanentní)

Věrnostní karta, kterou zákazník získá vyplněním registračního formuláře, opravňuje využívat časově omezené klubové akce komunikované v interiéru nebo výloze prodejny. Věrnostní karta rovněž opravňuje využívat slevové kupony nebo poukázky na dárek od Loréal Paris. Tyto kupony (poukázky) budou k dispozici přímo na klubové prodejně nebo budou zákazníkovi doručeny prostřednictvím direkt mailingu.

Zákaznická karta (na sbírání bodů)

První zákaznickou kartu obdrží zákazník po vyplnění registračního formuláře a získání věrnostní karty s unikátním číslem. Při každém nákupu libovolných výrobků Loréal Paris z řady péče o pleť a tělo, dekorativní kosmetiky, vlasové kosmetiky a barev na vlasy v hodnotě nad 300 Kč (v libovolné kombinaci) získá zákazník bod ve formě samolepky do zákaznické karty. Za nasbírání 4 bodů (dárek A) nebo 6 bodů (dárek B) si může vybrat exkluzivní dárek z Přehledu dárků, který zákazníkovi předloží personál prodejny. Novou zákaznickou krtu získá zákazník po předložení věrnostní karty. Číslo na zákaznické kartě vyplňuje prodejna. Zákaznická karta je platná pouze s vyplněným zákaznickým číslem. Číslo zákaznické karty se musí shodovat s číslem na věrnostní kartě.

Postup prodejny při přidělování zákaznických čísel a objednávání dárků

Zákaznické číslo přiděluje prodejna. Číslo se vyplňuje do registračního formuláře, věrnostní karty a rovněž do vydaných zákaznických karet. Přidělená zákaznická čísla zapisuje prodejna rovněž do Výkazu vydaných zákaznických čísel. Prodejna uschovává vyplněné registrační formuláře (levou část formuláře). Tyto formuláře odevzdává prodejna obchodnímu zástupci. Po ukončení zákaznických karet a výběru dárků zákazníkem prodejna vydá dárek z vlastních zásob a zapisuje dárek do Výkazu vydaných dárků. Ukončené zákaznické karty prodejna uschovává a odevzdává je obchodnímu zástupci. Nejvýše jednou měsíčně (možné jsou i delší intervaly, ne však kratší) uskuteční obchodní zástupce objednávku dárků spolu s klasickou objednávkou zboží a převezme ukončené zákaznické karty a vyplněné registrační formuláře.

Všeobecná ustanovení

Společnost Loréal Česká republika s. r. o. si vyhrazuje právo ze závažných důvodů věrnostní program Loréal Paris přerušit, zastavit nebo změnit jeho pravidla.

Klubový program L´ORÉAL Paris

Home   O nás   E-shop   Drogerie   Parfumerie   Papírnictví   Barvy-laky   Ke stažení  

spina.cz